X-perience’iga esinduse juurest minema sõites ei ole esmamulje midagi erilist. Auto sõidab mööda Kristiine ja Kalamaja lapitud ja rööpassesõidetud teid küll väga pehmelt, kuid samavõrra kummaliselt pehme on ka gaasipedaal. Vajutad küll enda meelest, aga ikka ei juhtu õieti midagi. Kuni tuleb meelde – oot, mida nad sellest MODE-nupust õieti rääkisid? Ja nüüd alles läheb õige sõit lahti! 

Uuel X-perience’il saab nimelt MODE-nuppu vajutades valida endale meelepärase sõidurežiimi. Valikus on Eco, Normal, Comfort, Sport ja Individual. Igal režiimil on vedrustusel, mootoril, kliimaseadmel ja ka salongivalgustusel oma seadistused. Algselt peal olnud Comfort on kulgemiseks Tallinna tänavail küll ekstra mõnusa vedrustusega, kuid mootori minek pole just kõige teravam. Õige Leoni-pärase sõidumõnu saab kätte loomulikult režiimis Sport, mis on puhas lust kulgemiseks nii maanteel kui linnas. Eriti mõnus on X-perience’iga muidugi maanteel probleemivabalt suuri vahemaid läbida. Auto istub ülihästi teel, kiirendab vajadusel nagu väike saatan ning on üsna vaikne.

Režiimis Individual saab salvestada enda eelistatud seaded. Maitse asi, kuid tundus, et näiteks linnasõiduks sobis parimal moel pehme vedrustus koos mootori sport-režiimiga. 
Edasi lugemiseks telli ajakiri Kalale