Augusti viimasel nädalavahetusel selgusid pingelises heitluses Eesti parimad spinningistid, kelle koorekiht läheb meid septembris esindama maailmameistrivõistlustele Iirimaale.
Eesti Meistrivõistlustele Saadjärvel kogunesid 27.-28. augustil parimad spinningistid üle Eesti, kokku 12 paatkonda. Võistlejate tase on viimasel ajal tõusnud ja konkurents on väga tihe. 

Esimesel päeval puhus väga tugev tuul (kuni 15 m/s) ja laine oli kõrge, püük seega väga raske. Paljudel meestel ei pidanud ankrud ja laine peksis vett paati, kuid kõik on tõelised sportlased ja püüdsid ekstreemsetes oludes lõpuni ning saadi ka kala. Esimesel päeval oli parim tulemus 6 haugi paatkonnal Jaanus Jakobson + Raivo Schwarz. Kaks paatkonda jäid esimesel päeval kahjuks kalata.
Teisel päeval oli ilm parem ja ka paremad saagid. Teisel etapil võitis paatkond Alexander Andrusenko + Lehar Leetsaar, kelle saak oli 12 haugi. Kokkuvõttes tuli Eesti meistriks paatkond Denis Manov + Alex Zubov, kes olid esimesel päeval kolmandad ja teisel päeval teised, kokku 5 kohapunkti. Teine koht: Alexander Andrusenko + Lehar Leetsaar, 6 kohapunkti. Kolmas koht: Martin Meier + Hans Teder, 8 kohapunkti. Kolm paatkonda jäid kalata.
Edasi lugemiseks telli ajakiri Kalale